cz

CÍNOVANÝ ŠPERK - SPONA DO VLASŮ

770,- Kč
8 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
1,- Kč

Popis

Co vás čeká v kurzu CÍNOVANÝ ŠPERK - SPONA DO VLASŮ
Během této dílny si společně vyrobíme originální sponu do vlasů z bezolovnatého cínu se stříbrem a skla. Možno přinést též vlastní minerál vhodného tvaru.

Co si odnesete:
Kromě radosti z tvoření a nových dovedností si odnesete především vlastnoručně vytvořenou originální sponu a spoustu užitečných informací a praktických rad k technice cínovaného šperku.

Tento kurz je vhodný pro dospělé, absolventy kurzu Cínovaný šperk od A do Z nebo mírně pokročilé v oboru měkkého pájení. Maximální počet účastníků je 8 lidí/kurz, takže zde bude dostatek prostoru na všechny vaše dotazy.

Mladším a hlavně těhotným ženám tento kurz nedoporučujeme z důvodu používání chemie při výrobě cínovaného šperku.

 

Kurz trvá cca 3 hodiny. V ceně kurzu je zahrnuto odborné vedení lektora, veškerý spotřebovaný materiál i zapůjčení všech pomůcek (páječka, kleště atd.). Na každém kurzu také dostanete drobné občerstvení.

Doporučujeme vzít si s sebou vhodný pracovní oděv na převlečení. Pokud chcete, můžete si s sebou přinést vlastní pájku či minerál vhodného tvaru.

Pro zájemce možnost nákupu veškerých pomůcek a materiálů potřebných k cínování přímo na kurzu.

 

Kurzy se konají v centru Brna v příjemném a inspirativním prostředí výtvarného ateliéru, přesnou adresu obdržíte po přihlášení na kurz spolu s organizačními pokyny k akci.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.