cz

Cínovaný prsten s labradoritem

460,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
70,- Kč
120,- Kč
130,- Kč

Popis

Cínovaný prsten s labradoritem

Autorský prsten - vyroben z cínu se stříbrem,měděného pocínovaného drátu a kabošonu labradoritu. Vyrobeno ve velikosti 57-59.

Patinováno, broušeno, leštěno a ošetřeno antioxidačním olejem.

Labradorit - pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Labradorit má bezbarvou, šedou, namodralou až černou barvu s proměnlivými efekty a je neprůhledný. Při působení světla nebo při otáčení kamene labradoritu na světle dochází k efektu tzv. labradorizace, čímž se myslí hra barevných odstínů a prolínání jednotlivých barev. Pojmenování kamene labradorit je odvozeno od kanadského poloostrova Labrador.

Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn. Labradorit léčí nachlazení, revmatismus, odstraňuje stres a snižuje krevní tlak.

Naleziště: Madagaskar, Finsko, Rusko, Indie, USA, Mexico

Zasílám v dárkové krabičce.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.