cz

Černá rouška Inkognito

120,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč

Popis

Berme život s humorem!

Unisex či pánská dvouvrstvá tvarovaná bavlněná rouška s ručně psaným nápisem.

Líc: černé bavlněné plátno

Rub: jemný bavlněný popelín, příjemný na tvář

Rozměry: Prosím měřte! Od ucha k uchu cca 22 cm, od nosu pod bradu cca 16,5 cm. Na ilustračních fotkách vidíte, jak rouška sedí.

Zavazování: V každém tunýlku plochá gumička, upravte si dle potřeby k zavázání za uši.

Nápis: textilní barvou, zažehleno, používám kvalitní textilní barvy.

Šiju výhradně z nových látek, které jsou předsrážené.

Údržba: Před prvním použitím doporučuji přežehlit. Prach a drobná smítka lze očistit lepicím válečkem. Perte na 40 ° nejlépe na šetrný program a v pracím sáčku, žehlete oboustranně na 2 puntíky (150 °).

Sterilizace roušky: Vložte roušku do kastrolu s horkou vodou, přiveďte k varu, nechte varem projít a pomalu vychladnout. Nebo dejte roušku na pařáček, jako když ohříváte knedlíky. Nechte pár minut propařovat, pak kastrol odstavte a nechte vychládat.

Sterilizaci mám vyzkoušenou, doma napařujeme jako knedlíky, roušky se tolik nenacucají vodou a rychleji uschnou.

pánská rouška, rouška pro muže, rouška s nápisem, rouška pro kluky, vtipná rouška, rouška pánská, rouška jednobarevná, rouška černá, rouška s obrázkem, rouška s motivem, rouška pro teenagera, rouška zdobená, rouška army styl, rouška vtipná, rouška s humorem, rouška s hláškou, rouška s textem, rouška s nášivkou, rouška s potiskem, rouška s výšivkou, vyšívaná rouška, rouška text, rouška potisk, unisex rouška, káva, kafe, unisex rouška, rouška unisex, cerna rouska, rouska cerna, rouška černá, krimi, komiks, comics, bublina, přepadení

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.