cz

Betonové náušnice Kapky světlé zlatě stříkané

125,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
62,- Kč

Popis

Netradiční betonový šperk pro všechny, kteří mají rádi jednoduchý a moderní styl.

Náušnice jsou ručně odlity ze šperkařského betonu, dobrušovány a následně impregnovány. Jedná o ruční práci, každý kus je tedy originál. Struktura betonu je jemnozrnná, nicméně občas jsou v betonu drobné bublinky, jež mu dodávají jeho osobitý vzhled.

Tyto náušnice mohu vyrobit i se třpytkami, udělat i ve světle šedé (přírodní), tmavě šedé barvě, či žíhané. Náušnicemi můžete doladit betonový náhrdelník. Náušnice jsou připevněny na dřík z nerezové oceli, tudíž jsou vhodné pro alergiky. Gumová zarážka samozřejmostí. Velikost je 7 x 11 mm, celková váha obou náušnic jsou necelé 2 g, nemusíte se tedy bát velké hmotnosti.

Veškeré betonové prvky jsou ošetřeny speciální impregnací, která zpevňuje povrch proti otěru a zabraňuje usazování nečistot. Je však zcela průhledná, nemění vzhled povrchu. Po uschnutí je nelepivá, umožňuje vzdušnou prodyšnost podkladu a zároveň se zlepšuje tepelná ochrana výrobku. Působí tak ochranně proti vodě a zvyšuje čistotu podkladu s velmi dlouhodobými účinky. Zabraňuje také vzniku výkvětů a mikrotrhlin.

Dodání v dárkové krabičce, posílané doporučeně v obálce s bublinkovou fólií Českou poštou (62 Kč), nebo Zásilkovnou (69 Kč). Osobní odběr ZDARMA v Holicích v Čechách. Po domluvě i v Sezemicích, Třebechovicích p. Orebem či Vlčnově u Chrudimi.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.