cz

Andělský květ * Modrá * Pyramid velká Komunikace

980,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
90,- Kč
165,- Kč
200,- Kč

Popis

Tato pyramida je vyrobena při Úplňku - bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energií.

Velmi jemné provedení - vhodné pro andělské osůbky...

Zacílení dle barevnosti kvítku / barvy Čaker

Modrá - Komunikace

Dárkově baleno s Certifikátem

Orgonit - pyramida je universální s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonitové energie do 25 m ( dle vnímavosti majitele ).

Obsahuje: Křišťál, Sněžný křemen, skleněná koule s kvítkem, české granáty, andělská křídla, stříbrné třpytky, ručně tepaná měděná spirála, více druhů kovových špon.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

*

Hmotnost +- 120g, 6,5 x 6,5 x 4 cm - rozměr.

Barva : čirá s odlesky špon a polodrahokamu, modrý blankyt kvítek

Orgonitová energie je velmi silná a účinná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči a neumí dělat zázraky...

Orgonitová pyramidka obsahuje více druhů kovových špon, křišťál a různé druhy polodrahokamů ( dle programování ), velmi kvalitní čirou pryskyřicí bez příměsí ( používá se i ve zdravotnictví )

***************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Před odesláním každý orgonitový energetizer nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.