cz

Achátová zvonkohra * Strom Života * s Křišťálem OBJ

1 280,- Kč
1 ks
2 dny
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
90,- Kč
145,- Kč
200,- Kč

Popis

Tato nabídka: konkrétní ks má již svého majitele - udělám vám podobnou

Můžou být i změny dle vašeho přání

Je sestavena ze 7 ks achátových plátků * 7 ks Stromů Života s velkým korálkem Křišťálu, nad každým jsou přidány zlomky korálků Křišťálu

Barevnost: Přírodní odstíny

Délka od zavěšení 65cm.

Achát - od středověku je pokládán za kámen zdatnosti a síly, nosil se jako amulet dlouhověkosti a úspěchu. Velmi komunikativní kámen...Také mu je přisuzována schopnost přitahovat majetek. Je velmi vhodný při odstraňování jedovatých látek z prostředí kde se pohybujeme i z potravin. Jeho silné vibrace podporují ženské i mužské pohlavní orgány a hormony, které je ovlivňují a dává je do rovnováhy.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější drahokam. Zesilovač a aktivátor energie - křišťálek nám dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....)

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, uvolňuje energetické blokády.

*

Zvonkohra z polodrahokamů harmonizuje naše obydlí - můžeme jí využít i jako pracovní dekoraci k aktivaci a dodání energie.

Je-li zavěšena blízko otopného tělesa v místnosti - jemně pocinkává - rozkmitává ji stoupající teplý vzduch...

Nejkrásnější je zavěšena v přírodě - kde jí prosvěcuje sluníčko a vánek rozcinká - ve venkovních prostorách/pergoly, domovní zátiší apod.

Prostor - kde je zavěšena projasňuje, svojí energií čistí a nabíjí, aktivuje tok energií - její něžný zvuk nás zklidňuje.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.