cz

Achátová zvonkohra * Barvy Čaker OBJ* s Křišťálem

885,- Kč
2 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč
200,- Kč
250,- Kč

Popis

Tato nabídka: do týdne

Chtěla bych vám nabídnout achátovou zvonkohru v barvě čaker, která vám bude pozitivně ovlivňovat tok vaší Energie a harmonizovat...

Je sestavena ze 7 ks achátových plátků, nad každým achátovým plátkem jsou korálky Křišťálu

Barevnost: barvy Čaker, dozdobená čirým Křišťálem

Délka od zavěšení 65cm.

Achát - od středověku je pokládán za kámen zdatnosti a síly, nosil se jako amulet dlouhověkosti a úspěchu. Velmi komunikativní kámen...Také mu je přisuzována schopnost přitahovat majetek. Jeho silné vibrace podporují ženské i mužské pohlavní orgány a hormony, které je ovlivňují a dává je do rovnováhy.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru. Zesilovač a aktivátor energie - přes křišťálek nám dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Zvonkohra z polodrahokamů harmonizujuje naše obydlí - můžeme jí využít i jako pracovní dekoraci k aktivaci a dodání energie.

Je-li zavěšena blízko otopného tělesa v místnosti - jemně pocinkává - rozkmitává ji stoupající teplý vzduch...

Nejkrásnější je zavěšena v přírodě - kde jí prosvěcuje sluníčko a vánek rozcinká - ve venkovních prostorách/pergoly, domovní zátiší apod.

Prostor - kde je zavěšena projasňuje, svojí energií čistí a nabíjí, aktivuje tok energií - její něžný zvuk nás zklidňuje.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.