cz

4 POKETS BAG * no. 02 * ZIP * PARROT®

997,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
115,- Kč
290,- Kč

Popis

Hand made original by PARROT.
Riflová kabelka, vyrobená ze 4 ks starých džínů. Velká kabelka určená pro spoustu vašich věcí včetně FA4 a notebooku.
Kabelka je opravdu velmi pevná a bytelná * snese vysokou zátěž - knihy notebook, ale i menší nákup...
Je určena pro ženy, jenž mají rády široký horní okraj, kvůli větší přehlednosti v kabelce.
*** Ilustrativní velikost kabelky, modelka 168cm ***

* Technický popis: velikost L * jediný kus v tomto provedení *
* Přední díl: je tvořen sešitím 4 menších panelů vždy s originální nakládanou kapsou. Dno a spodní část je z eco-kůže kvůli praktičnosti a zajištění proti oděru a ušpinění kabely. Spodní rožky odšité pro plastický tvar kabelky 3D.
* Zadní díl: vertikálně členěný s šedou riflovou vsadkou do kónického tvaru. Všechny díly jsou pečlivě podlepeny na fixačním lisu.
* Podšívka: 100% bavlna barevná, uvnitř opravdu velká nakládaná kapsa na kostěný zip, plus malá kapsička na mobil, nebo doklady.
* Zapínání je zapuštěné na kvalitní kostěný/spirálový zip české výroby WICO Děčín, zakončený texilním lajblíkem PARROT pro snažší otevírání kabelky. Vnitřní horní okraj z rustikální textílie - okraj je obloukově tvarovaný. Zip je našitý na koženkový nosič pro lepší manipulaci a vyšší pevnost zapínání kabelky.
* Uši - základní riflovina , vyztužené, podšité černou portou, délka 70 cm, tak aby šly uši pohodlně a dobře na rameno, i přes zimní kabát. Šíře je záměrně 4 cm, aby ušiska neřezala do ramene.
Kabelka je sportovního střihu - střih vlastní Square Bag PARROT.
* Rozměry: prostorná kabeluša - FA4 i notebook v pohodě. Přední výška 35 a boční výška 37 cm, spodní šíře 30, horní šíře 40 cm, délka ušisek 70cm.
* Užití: dámská praktická, velmi prostorná kabelka, pro ženy, jenž ocení originální kousek a profesionální provedení.
* Údržba: díky koženým aplikacím praní pouze v ruce, né příliš často! 30-40 stupňů, sušit volně na vzduchu, nikoli v sušice!!! Žehlení běžně napařovačkou, přes aplikace opatrně a jedině přes hadru. Kůži a koženku NEŽEHLIT vůbec !!
Made by PARROT since 1989

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.