cz

Nejen-obojky

Nejen-obojky

 

 

Vítejte u mne v obchůdku

 

Jmenuji se Pavlína a nabízím Vám a Vaším chlupatým miláčkům obojky, vodítka, postroje a další nezbytnosti, které určitě využijete každý den.

 

Obojky

 

V mé nabídce najdete převážně obojky klasické se zapínáním na plastový trojzubec. Jsou šity z POP popruhu a zdobeny stuhami – rypsovými, saténovými. Používám šířku popruhu 20 mm pro malá a střední plemena psů, pro větší psy (typu boxer, retrívr, NO, RR apod.) doporučuji popruh v šíři 30 mm. Všechny obojky jsou vybaveny posuvnou plastovou sponou, kterou nastavíte velikost obojku přímo na Vašem pejskovi. A nechybí také kovový kroužek pro připnutí vodítka.

 

 

 

Další typy provedení obojků – polostahovací, stahovací je možné vyrobit z Vámi vybraného motivu na zakázku.

Velmi luxusní variantou jsou obojky podšité softshellem. Barevně jsou sladěny a umožňují vytvoření nespočet různých variant. Softshell je měkký a jemný materiál, který nebude ničit srst vašemu psu.


 

Vodítka, postroje a další potřeby

 

Kromě obojků vyrábím také vodítka a postroje. Jsou použity stejné materiály jako pro výrobu obojků, tudíž můžete získat velmi slušivé sady podle Vašeho přání. U vodítek možno volit v provedení klasickém či přepínacím, u klasických vodítek je opět možnost podšít ručku softshellem. Postroje vyrábím klasické i norské.


 

Z dalších potřeb pro aktivní páníky nabízím především pamlskovníky.

 


 

Velikosti a šití na přání

 

Nenašli jste v mé nabídce zboží dle představy? Našli jste krásnou barevnou kombinaci, ovšem nevyhovuje Vám provedení či velikost? Není vůbec problém – kontaktujte mne přes vnitřní poštu a domluvíme si spolu vše potřebné. Zboží Vám bude následně vystaveno s rezervací pouze na Vaše jméno. Pokud si nevíte rady se správnými mírami svého pejska ráda Vám poradím kde a co měřit, aby pejskovi vše pěkně sedělo. Totéž platí pokud nenaleznete svou velikost v nabídce. Ve většině případů není problém vyrobit stejný výrobek v jiné velikosti.

 


 

 

Dostupnost mého zboží

 

Vystavené zboží je dostupné. Provozuji však i eshop se stejným sortimentem a je možné, že se zde střetnou zájmy dvou různých zákazníků. V případě, že nebude v mých silách vyhovět jednomu z nich, budu Vás neprodleně informovat.

 

 

Spokojení zákazníci

 

Největší odměnou za mou práci jsou spokojení zákazníci. Vaše fotky ráda uvítám a předem děkuji. 

Za NEJEN-OBOJKY

 

Pavlína Mocová

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.