cz

nadhernesvicky

nadhernesvicky
Novinky/sdělení:
3.12.2019 22:58:54
Nove nabizim odesilani balicku pres Zasilkovnu za cenu 79 kc. 
Další novinky...
Vítám Vás,

původní naše zaměření byla výroba svíček z různých druhů vosku, ale protože nás baví tvoření, stále zkoušíme vyrábět nové věci. V současnosti nás více naplňuje šití. Vyrábíme látkové nákupní tašky, obaly na knihy, prostírání, ubrusy a hlavně ekologické sáčky na potraviny nebo bylinky.

Svíčky často upravujeme dle přání jednotlivých zákazníků a doplňujeme je o čísla (hodně oblíbené k narozeninám nebo výročí) nebo o jména. Vhodné umístění doporučím. Aktuálně na svíčky aplikujeme oblíbené obrázkové dekorace.

Sortiment byl dříve rozšířen i na nabídku šitých naušnic. Jejich výroba vyžaduje jistou náročnost, ale výrobky jsou velmi elegantní. Zazáříte v nich ve slavnostních chvílích, ale i při běžném nošení. Dále jsou u mě ke koupi naušnice z bižuterních komponentů.

Doufám, že nákupem zde potěšíte nejen členy Vaší rodiny, ale také i sebe.


             
   

 

Znamení

Zrušit obal na knihu

 

 

 

Šité naušniceŠité naušnice

Doprava:

Nově zasílám balíčky prostřednictvím Zásilkovny, pokud jste ochotni vyzvednout v místě Vašeho bydliště nebo poblíž za cenu 66 Kč při zásilce do 5 kg.
Možné je využít služeb České Pošty za cenu od 55 Kč do 99 Kč do 5 kg.
 
Zásilku odesílám obvykle hned druhý den od přijetí platby na účet. Po dohodě je možné zaslání na dobírku (v případě zásilkovny je poplatek 23 Kč, v případě ČP 39 Kč).
 
Zásilka putuje zpravidla max. 2 dny, pokud dojde ke zdržení, obraťte se na mě, řeším s přepravcem.
 
Zasíláno v krabici s obložením bublinkovou fólií, pokud se nejedná o šité výrobky a drobnou bižuterii.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.