cz

N FASHION

N FASHION
Novinky/sdělení:
5.5.2013 5:12:56
Chcete na světě vyniknout? Musíte pracovat, zatímco ostatní se baví. W.Churchill ...... Nebo zatímco ještě spí. N FASHION 
Další novinky...

{#emotions_dlg.naruc} Vítám vás v mém obchůdku.

Udělejte si pohodlí a vybírejte.

Hlavní artiklem jsou tylové sukně,tzv. "TYLOVKY ", které se snažím přiblížit všem dívkám a ženám, které se nebojí vyměnit džíny za romantické oblečení, Jiným střihem a různými barevnými variacemi modelů se budu i nadále snažit dokázat, že tylové sukně nemusí být jen atraktivním kostýmem v šatníku baletek. Mrkající Snad i cena je přiměřená pro širokou veřejnost.

Stále větší zájem svědčí o tom, že se to  daří. Od malých princezen až po taneční skupiny.

 Tyl může být romantický, jemný , pohádkový, ale také temný, sexy a vzrušující. Viz blok Gothica, kde jsem se tedy vyřádila a kdo shlédl módní přehlídku, může určitě potvrdit. Temná hudba, výraz modelek a kouř na scéně dokreslily černé modely.

Sukně a vše ostatní navrhuji a šiji sama a velice mne to baví. Každý nový nápad projde schvalovacím řízením mých čtyř dcer, dvou synů  a manžela, takže komise -  jak se patří, kde rozhodující je samozřejmě můj hlas Usmívající se.

Nápadů je dost, jen 24h je někdy málo. Každá sukně je originál, proto když mám napsané více kusů, fotím jednu a ostatní můžou mít třeba steh trošku jinak, ale na vzhled, ani na funkci to nemá vliv, ten je stejný jako na fotce :)

Svoji potřebu plést a háčkovat se snažím krotit, ale přesto občas něco unikne .

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.