cz

Myška

Myška
Novinky/sdělení:
5.11.2013 11:32:02
Zdravím všechny příznivce. Šperky z Modré myšky se přesouvají na můj druhý profil Maggy, kde kromě šperků nabízím i oblečení a doplňky a grafiku. Moje...
Další novinky...

Zdravím všechny příznivce. Šperky z Modré myšky se přesouvají na můj druhý profil Maggy, kde kromě šperků nabízím i oblečení a doplňky a grafiku. Moje výrobky tak budou všechny pohromadě pod hlavičkou Atelier Maggy. Děkuji a doufám, že se vám u mě bude i nadále líbit.

 

Přeji krásný sluníčkový den,

abych se představila, jmenuji se Markéta, ale všichni mi říkají Maggy. Takto mám označenou módu. Šperky vyrábím pod jménem Modrá myš. Zde jsem jako Myška :-)

Mám ráda neotřelou módu a ne vždy je snadné si vybrat v konfekci. Proto jsem se pustila do šití a navrhování vlastních modelů. Svou inspiraci hledám hlavně v bohémské módě - historické, retro i současné.

Vyrábět šperky jsem začala zhruba v prosinci roku 2008 a od té doby jsem vyzkoušela různé techniky. Nejvíce mě oslovila práce s drátem a cínem a tak se zde budete setkávat hlavně s drátovanými a cínovanými výrobky. Používám Osteofix (chirurgická ocel), nerez a měď.

Věcičky mohu vyrobit i podle vašeho přání, (bude-li to v mých silách a budu-li mít patřičný materiál), stačí se jen domluvit:)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.