cz

Mishanti

Mishanti
Novinky/sdělení:
2.8.2021 17:52:50
Vyhlížíte léto? Připravili jsme pro vás kolekci šperků, se kterými zazáříte bez ohledu na počasí. Náhrdelníky ze zlacené mosazi (24k) tvoří s přívěsky...
Další novinky...

KDO JSME

Česká značka Mishanti tvoří autorské šperky z minerálních kamenů, polodrahokamů, Rudraksha semínek a dekorativních komponentů. Dodavatele pečlivě vybíráme po celé Evropě a to nám dává značnou výhodu - pracujeme s komponenty, nedostupnými na českém maloobchodním trhu.

Energetické jóga náramky tvoří výraznou většinu naší produkce, své místo u nás ale mají i šperky z japonských rokajlových korálků Miyuki a náhrdelníky z pozlacené mosazi nebo z chirurgické oceli.

Léčivé vlastnosti minerálních kamenů jsou známy od nepaměti. Některé přispívají ke zklidnění, jiné naopak povznášejí, vždy ale podporují harmonizaci a obnovu energetických drah. Už od začátku v roce 2016 se držíme stejné zásady - náramky nekopírujeme, povolili jsme si jen limitované edice o max. 10 kusech.

Vybírat můžete na základě oblíbených barev, účinků či znamení zvěrokruhu. Případně nám napište na info@mishanti.cz a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu.

Náramky tvoříme s láskou a pozitivní myslí, tak ať vás co nejdéle krášlí a léčí.

Vaše Mishanti

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.