cz

Misha Creative

Misha Creative
Novinky/sdělení:
16.2.2019 11:40:32
VZORKY OZNÁMENÍ je možné objednávat od každého oznámení. Najdete v sekci VZORKY oznámení nebo mi napište zprávu, vystavím :-)
Další novinky...

Spisovatelka ze mě asi nikdy nebude, takže profil bude jen krátký :-)

Něco o mě - od malička mám ráda ruční práce, takže postupně jsem se dostala k výrobě bižuterie a před pár lety ke tvoření všeho možného z papíru (svatební oznámení a vše pro svatbu, přáníčka apod.). Pokud by vám něco v mé nabídce chybělo, nebojte se zeptat.

Info pro nevěsty - svatební oznámení trvá dny až týdny a to podle složitosti oznámení a také podle počtu kusů. Najdete u mě jen zlomek návrhů, takže pokud vás napadne nějaký vlastní, určitě napište, ráda tvořím (za malý vývojářský příplatek) na přání.

VZORKY OZNÁMENÍ je možné objednat s příplatkem 50,- Kč již s vaším textem. Vzorek oznámení je možné zakoupit buď v sekci VZORKY oznámení nebo napište, vystavím.

DODÁNÍ - pošta obyčejně 30 Kč, pošta doporučeně 60 Kč, balíčky začínají na 100 Kč, zásilkovna 70 Kč. Poštovné upravím podle finální objednávky, případně napište do poznámky při objednávání Vaši prioritu. Možné je také osobní vyzvednutí na Praze 9 pod Jarovem nebo dle dohody v centru Prahy.

Budu se těšit na spolupráci Usmívající se

Krásný den či noc.

Míša

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.