cz

Milena Vykopalová

Milena Vykopalová

Ahoj...

jmenuji se Milena Vykopalová. V současné době vlastním firmu MV studio v Prostějově. Vitráže, jejich kouzlo a křehkou krásu skla jsem objevila asi před 20 lety, kdy jsem se začala hlouběji zabývat technikou tvorby vitráže, spojenou s výtvarným řešením.

Kouzlo a krása vitráží spočívá v jejich jedinečnosti. Citlivě postavená tiffany lampa, zavěšený tiffany lustr, nebo jiný doplněk interiéru, dokážou rozehrát fantaskní hru barev a tvarů a skvěle doplnit interiér.

V tomto obchůdku budu nabízet tiffany lampy, závěsné vitráže, vitráže, hodiny, zrcadla, mozajku, originální šperky a další tiffany dárečky a zapichovátka.

Další mojí kategorií je AMERICKÁ VITRÁŽ.

Technika americké vitráže skvěle nahrazuje klasické vitráže, aniž by ubrala na kráse celkovému vzhledu díla. Ba právě naopak, možnosti americké vitráže jsou nekonečné a nemají žádné omezení, tak jako je tomu u klasické vitráže.

U americké vitráže lepíme oboustranně na podkladové sklo olověné pásky různých šířek, folie barevné a transparentní, kameny a třeba fazety různých vzorů a barev. Tyto fazety jsou lepeny speciálním lepidlem a následně vytvrzeny UV zářením.

 Na výrobu americké vitráže můžeme použít i strukturované sklo, nebo požadovanou strukturu nahradit speciální folií. Pokud je sklo už zabudované, můžeme většinou aplikovat americkou vitráž přímo na místě.

Americkou vitráž můžeme použít v interiéru, tak i exteriéru. Zde je obvyklé vložit vitráž do dvojskla, nebo trojskla.

 Na výrobu americké vitráže používám  fólie a ostatní materiál od anglické firmy  RegaLead. Tato renomovaná firma nabízí velmi kvalitní materiál včetně stálobarevných fólií.

Pokud si nevyberete konkrétní výrobek, napište Váš požadavek. Mohu Vám nabídnout množství různých vzorů, kde se můžete nechat inspirovat a po společné konzultaci najít ten správný vzor. Nebo vše ponechat na mě a mou nabídku.

Další moje výrobky jsou šperky z chirurgické oceli a polodrahokamů a korálků.

Nerezový drát je skvělý materiál. Poddajný, ale zároveň pevný. Pokud se mu dostanete na kobylku, šperky z něho vypadají luxusně, ale zároveň střídmě, pokud je to záměrem.  Spolu s bižutérií, ale hlavně s kameny a polodrahokamy vytváří nádherná dílka. Povzbuzuje fantazii a imaginaci.

Ráda vyjdu vstříc Vašim přáním. Nebojte se mě kontaktovat. Když najdete to, co hledáte, ale chcete nějaké změny, např.: jinou barvu, napište a domluvíme se, jak zhmotnit Váši představu.

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.