cz

Melange

Melange
Novinky/sdělení:
25.10.2022 21:01:31
Nové levandulové vůně z provence!Velký výběr plněných polštářů!
Další novinky...

 

Vítáme Vás v našem obchůdku-:))
 Nabízíme výrobky z pohanky a špaldy-relaxační sedáky,kouzelné pásy,polštářky,područky.
Naším přáním je spokojený zákazník-proto neváhejte nás kontaktovat -při jakémkoliv problému s výrobky,rádi Vám ušijeme výrobky i na Vaše přání!!
Přejeme krásné pokukování-:))i případné zakoupení-:)
Vaše MelangeUsmívající se

 

NĚCO O SLUPKÁCH!!!!!!!!!!!!!

 

Proč se opět vracíme k přírodním materiálům?

Jsou zdravější. Již naši předkové uznávali a využívali pohankové a špaldové slupky k odpočinku a k rušení zátěžových geopatogenních zón.

Polštář, naplněný tímto BIO materiálem, má mnoho výhod oproti obvyklým náplním jako jsou umělá vlákna, pěna a peří. Tou nejvýznamnější je fakt, že neztrácejí objem a dokonale se přizpůsobí anatomii Vaší hlavy, krku a páteře a tím jim po celé ploše zaručí pružnou oporu. Svalstvo se může zcela uvolnit a tím dochází k hlubokému zotavujícímu spánku. Polštář je velmi elastický, rychle a dobře se formuje podle tvaru páteře, a takto ulevuje bolesti tím, že na bolestivá místa netlačí Je-li přikládán nahřátý na bederní oblast, ulevuje nejen od bolesti páteře, ale napomáhá rozpouštět i písek v močových cestách a působí hojivě při onemocněních ledvin.

Výhodou také je,že v náplni může volně cirkulovat vzduch, čímž se zamezuje zapaření a následným problémům s pokožkou. Tato vlastnost je velmi důležitá pro miminka a pro pacienty odkázané na vozík či lůžko. Každá rostlina má svou energii a tato energie ovlivňuje prostředí, ve kterém rostlina vegetuje. Energie však nemizí ani po sklizni rostliny a dále působí, tentokrát v lidském těle jako potrava pro organismus.

Na co používat pohankové a špaldové biovýrobky?:

pro každodenní uvolňující zotavující účinek;jako podpěra hlavy nebo zátylku při čtení nebo sledování televize;jako izolující teplá podložka pod nohy;jako obkladový polštářek;zahřívadlo při různých potížích a nemocech;jako podložka pod myš k počítači;při pohodlném cestování za zátylek i záda;jako podložka na židli doma i při práci v kanceláři;při pohodlném cvičení jógy , při meditaci, relaxaci;při čajových i jiných dýchánkách;při jízdě autem k eliminaci nárazů.

Účinky pohankových BIO slupek:

mají antistresové a mikromasážní účinky;pomáhají proti zablokování krční páteře a následným bolestem zad, hlavy, ramen, přináší úlevu při bolestech končetin a kloubů, artróze, při migréně, nespavosti, tlumí nejrůznější bolesti; svými vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi zabraňují prostydnutí;jsou pružné, elastické a vzdušné, neztrácejí objem a dokonale se přizpůsobí anatomii vašeho těla – hlavy, krku, páteře – tím jim zaručí pružnou oporu po celé ploše (hlava a páteř leží měkce a jsou celou noc optimálně opřené);umožňují dokonalou relaxaci, při které dochází k přirozenému uvolnění různých částí těla;slupky jsou schopny předat vašemu organismu sluneční energii, kterou v sobě naakumulovaly, neboť jsou ve tvaru malých pyramid. Unesou několikanásobně větší množství tepla, než špaldové slupky, proto jsou velmi vhodné na nahřívání (na sluníčku, na kachlových kamnech či na topení) a následné přiložení na bolavé místo;pohanková náplň absorbuje vlhkost – např. pot, přičemž nepřejímá pachy což je pro roztoče neatraktivní, takže je polštář vhodný i pro alergiky a citlivé jedince;blahodárně působí při migréně, nespavosti, chorobách uší, očí a tlumí onemocnění čelních dutin.

 

Výrobky jsou vhodné pro každodenní používání a je možné jej nahřát na tělesnou teplotu na topení či na sluníčku a přiložit na bolavé místo: např. bolestivé klouby, na kolena, ztuhlé šíjové svaly apod. Špaldové slupky udržují teplotu a příjemně uvolňují postiženou oblast. Slupky jsou elastické a přizpůsobí se každému tvaru. Hlava a páteř leží měkce a jsou celou noc optimálně opřené. Tak se může svalstvo, především oblast ramen a šíje zcela uvolnit.

Účinky MIXU (pohankové a špaldové bioslupky dohromady):

Nejlepší je slupky kombinovat, protože pohankové více drží tvar jsou těžší a špaldové jsou měkčí a lehčí. Zároveň pohankové jsou tmavé, špaldové světlé, takže se vyrovnávají energie jin a jang. Svými vlastnostmi se velmi dobře doplňují i podporují,zvyšuje se účinek.. Naše výrobky pro Vás šijeme a zhotovujeme v mnoha provedeních a variantách.

Péče o polštáře:

Jednoduché natřepání stačí k uvedení polštářku do původního stavu. Lze dávat polštářek často na slunce aby naakumuloval energii, která potom přejde na vás. Životnost špaldových slupek je 2 roky, maximálně však 2,5 roku.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.