cz

martie

martie
Novinky/sdělení:
21.11.2013 10:33:49
Martie můžete vidět na listopadovém Handmademarketu na Andělu - 30. listopadu. Můžete si zde prohlédnout a osahat všechno zboží, které je vystaveno na...
Další novinky...

Milujete zvířata a chtěli byste jimi být obklopeni na každém kroku? Že je to nemožné?

Vaše sny se mohou stát skutečností s obrázky od martie a s produkty z nich vyrobenými. S malými věcmi, které mohou váš každodenní život udělat trochu veselejší, snadnější, barevnější.

Jmenuji se Martina a jsem zejména máma od dvou dětí a milovnice zvířat. Láska k mým dětem a ke zvířatům ovliňuje mou tvorbu nejvíce. Přála jsem si být veterinářkou, to se nestalo. Snad právě proto jsem zůstala v kontaktu se zvířecím světem prostřednictvím mých kreseb a maleb. Stejně tak můžete nyní i vy.

Mé ruce musí být stále v pohybu, proto používám své obrázky na různé produkty, které zaručeně potřebujete :) .. hrnečky, kapesní zrcátka, lékovky, pohlednice, notýsky a další.

Pokud hledáte něco trochu většího, mrkněte do oddělení textilu - dekorované tašky, trička či zvířecí polštářky už tam na vás čekají, pro rozjasnění vašich dnů.

Rádi si hrajete s barvami jako já? Popadněte pastelky a nějakterou z mých omalovánek a nechte svou představivost pracovat. Ponořte se do jiného světa a relaxujte tam :).

Vítejte v martie světe plném zvířátek, barev a úsměvů.

Zakoupíte-li u mne výrobek a budete-li s ním z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, máte právo jej do 14-ti dnů vrátit. Stejně tak máte právo reklamace výrobku z důvodu vady materiálu (nevztahuje se na běžné obnošení či nesprávnou manipulaci s výrobkem).

Postrádáte-li v mém profilu či u mých výrobků nějaké informace, není nic jednoduššího než mne kontaktovat a poptat se. Stejně tak, pokud by se Vám něco u mne líbilo, ale přáli byste si jinou velikost - jinou barvu atp., namaluji i na přání. Budu se těšit.

Výrobky zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty v obálkách, bublinkových obálkách, krabičkách. Na poštu chodím většinou 2x do týdne, zboží odesílám nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí platby ... spěcháte-li na balíček, napište mi to.

Po předchozí domluvě je možné i osobní vyzvednutí zboží na Praze- východ : Úvaly a přilehlé okolí, popřípadě v Praze 7, 8 a 9.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.