cz

lauermannova

lauermannova
Novinky/sdělení:
31.12.2021 11:02:57
❤️ Čím nahradit po vánocích vánoční věnce? V nabídce najdete spoustu zasněžených, mrazivých věnců, které můžete mít celou zimu a na jaře odstraníte sn...
Další novinky...

Vítejte v mém světě květin a barev,

kde najdete květinové celoroční, ale i sezónní dekorace do každého interiéru a pro každou příležitost - většinou vytvářím sady - věnec na dveře nebo na stěnu, sladěný s květinovým aranžmá na stůl.

Na objednávku vám udělám i velké květinové aranže do velkých nádob do moderních interiérů, do haly, na terasu, ale i na recepci, do zasedacích místností, kanceláří, ordinací, tedy i tam, kde je málo přirozeného světla a klimatizace a kde by živé květiny nepřežily.

Pro nevěsty jsem uvázala romantické, svěží, něžné svatební kytice v různých barevných odstínech, které nikdy neuvadnou a jsou okamžitě k dodání. Kytici mohu udělat i na zakázku a tak ji doladit k vašim šatům. Ke kytici automaticky jako dárek obdržíte korsáž pro ženicha. Můžete objednat také kytičky pro maminky nebo s dostatečným předstihem i další výzdobu.

Nově tu najdete i květinové šperky - květinové věnečky, čelenky a hřebínky do vlasů a náramky, vhodné na svatby, oslavy, plesy, večírky, ale i jako rekvizity pro fotografování nebo jako doplněk interiéru romantické dívky - k položení nebo zavěšení na stěnu nebo na zrcadlo....

Moje květinové dekorace z hedvábných květin jsou k nerozeznání od živých květů. Dodají barvy, harmonii a svěžest do vašeho domova, kanceláře a dalších prostor, kde chcete navodit příjemnou atmosféru a nemusíte se o ně vůbec starat. Jejich údržba je velmi jednoduchá.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.