cz

lauermannova

lauermannova
Novinky/sdělení:
10.10.2019 6:23:36
Moji milí příznivci, přijďte si vybrat z bohaté nabídky podzimních, celoročních i vánočních dekorací tu svou. 
Další novinky...

Vítejte v mém světě květin a barev,

kde najdete originální květinové celoroční dekorace do moderního interiéru - proutěné věnce na dveře nebo na stěnu, květinové dekorace na jídelní nebo konferenční stůl na dřevěných tácech nebo v keramických nádobách nebo na moderních miskách z kvalitního plastu, ale i z proutí nebo mořské trávy.

Ideální by bylo mít po celý rok všude živé květiny. Jejich nevýhodou je, že se o ně musíte starat a i když jim budete měnit vodu a dodávat výživu, vydrží maximálně týden.

Moje dekorace jsou vyrobeny z kvalitních hedvábných květin, které jsou k nerozeznání od živých a vydrží vám řadu let beze změny vzhledu a barev. A tak můžete mít kytici růží na stole nebo věnec z pivoněk na dveřích po celý rok. Kromě celoročních dekorací nabízím samozřejmě i dekorace sezónní, tedy jarní, dušičkové, svatební a vánoční. 

Abyste měla výzdobu domu nebo bytu barevně sladěnou, vytvářím sady věnců a aranžmá na stůl. Věřím, že si z bohaté nabídky dekorací vyberete, a pokud máte jinou představu, mohu Vám vytvořit výzdobu na přání. Kontaktujte mě interní poštou a dohodneme si detaily, tedy typ nádoby, druh a barvy květin. 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.