cz

Kouzlo domova

Kouzlo domova
Novinky/sdělení:
14.3.2018 22:00:20
K dispozici je již Zásilkovna, kdy poštovné je 79 Kč. Pokud ji budete chtít využít, tak do poznámky k objednávce napište své telefonní číslo a adresu ...
Další novinky...

U mě najdete hotové výrobky pro různé příležitosti - dárky svatební, ke svátku, narozeninám, výročí a pod., ale také bytové doplňky a dekorace... a nově také materiál pro Vaše tvoření ,které budou postupně přibývat..... Smějící se

Vážení zákazníci, protože POŠTA výrazně zdražila, poštovné bude při příjmu objednávky upraveno podle velikosti Vašeho balíčku. Mohu Vám také balíček poslat do ZÁSILKOVNY, kde je poštovné 79Kč. Pokud si to budete přát, tak mi do poznámky napište  telefon a POBOČKU ZÁSILKOVNY, kam chcete doručit balíček- najdete na stránkách Zásilkovny.

 https://www.zasilkovna.cz/


 

Krásný den všem, kdo jste zavítali na mou stránku, kde najdete něco pro Váš útulný domov, chatu či chalupu tak trochu ve starobylém stylu, nebo dárek pro něhoho bízkého.

Ráda pro Vás vyrobím cokoli podle Vašich představ  a nápadu.(jiná barva, dekor a pod.) Vše je na domluvě s Vámi.

Děkuji za návštěvu a zase se zastavte nakouknout, co je nového a co by Vám mohlo udělat radost :)

 

Děkuji, že mé výrobky a fantazii nekopírujete, věřím, že jste šikovní a sami si něco pěkného vymyslíte Usmívající se  Díky Lenka O.

 

Stojánky do restaurací, pizzerií, kaváren, cukráren, bister, jídelen a podobně, na zakázku v různých barvách a stylech. Tyto už mají své místo na Slovensku :-)


Sada vyrobena na přání :-)

Další věcičky na přání, lze pro Vás udělat dle Vašich představ ;-)

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.