cz

Kouzelné klubíčko

Kouzelné klubíčko
Novinky/sdělení:
12.4.2021 13:33:50
Váháte s barvou svatby? Potřebujete si prohlédnout odstíny stuh? Právě pro Vás jsem vložila vzorkovníky jak stuh tak vývazků. Pod stejným číslem naj...
Další novinky...

Vítám Vás ve svém malém království.

Ráda bych se tu s Vámi podělila o mé pletení, háčkování, šití a jiné kouzlení s klubíčky. A nejen to. Láká mě zkoušet stále něco nového.

Ke každému výrobku se snažím vložit co nejvíce fotografií.

Budu ráda, když do mého obchůdku nakouknete a mé výrobky Vám udělají radost. Ještě raději budu, pokud se Vám bude něco líbit. A jestliže si něco objednáte, to budu úplně nejraději.

Nebráním se žádnému Vašemu nápadu či návrhu. Pokud to jen trošku půjde, ráda Vám vyhovím a vyrobím zboží dle Vaší představy.

A proto: nenechte se už ničím rušit a v klidu prohlížejte.

Vaše KK

Od února 2020 změnila pošta způsob doručování dopisů na 2rychlostní. Já používám pouze PRIORITNÍ způsob, kde je zpravidla doručeno do následujícího pracovního dne. Pokud chcete ekonomický způsob (levnější o 7 Kč) napište mi do objednávky.

Zboží zasílám Českou poštou, zabalené dle druhu v bublinkové obálce - DOPORUČENÝ DOPIS nebo krabičce - DOPORUČENÝ BALÍČEK. Nabízím i možnost levnějšího zaslání balíku DO BALÍKOVNY (balík do 5 kg za 80,-Kč). Pokud je ve Vašem městě pošta s přepážkou označenou BALÍKOVNA, balík je tam uložen 7 dní a Vy si ho vyzvednete pomocí kódu, který dostanete sms zprávou. Přesná cena poštovného se může měnit v závislosti na množství objednaného zboží, způsobu zabalení a aktuálního ceníku služeb pošty. Objednávku zasílám po připsání platby na účet. Při nákupu více kusů nebo druhů zboží účtuji samozřejmě jedno poštovné. Po domluvě je možný i osobní odběr zdarma.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.