cz

Kouzelné klubíčko

Kouzelné klubíčko
Novinky/sdělení:
15.12.2022 7:09:37
15.12.2022 Objednávky přijaté od dnešního dne budu vyřizovat až v lednu 2023. Děkuji za pochopení i za přízeň po celý letošní rok. Budu se na Vás tě...
Další novinky...

Vítám Vás ve svém malém království.

Ráda bych se tu s Vámi podělila o mé pletení, háčkování, šití a jiné kouzlení s klubíčky. A nejen to. Láká mě zkoušet stále něco nového.

Ke každému výrobku se snažím vložit co nejvíce fotografií.

Budu ráda, když do mého obchůdku nakouknete a mé výrobky Vám udělají radost. Ještě raději budu, pokud se Vám bude něco líbit. A jestliže si něco objednáte, to budu úplně nejraději.

Nebráním se žádnému Vašemu nápadu či návrhu. Pokud to jen trošku půjde, ráda Vám vyhovím a vyrobím zboží dle Vaší představy.

A proto: nenechte se už ničím rušit a v klidu prohlížejte.

Vaše KK

 

Česká pošta změnila způsob doručování dopisů na 2rychlostní. Já používám pouze PRIORITNÍ způsob, kde je zpravidla doručeno do následujícího pracovního dne. Pokud chcete ekonomický způsob (levnější o 7 Kč) napište mi do objednávky.

Zboží zasílám zabalené dle druhu v bublinkové obálce - DOPORUČENÝ DOPIS nebo krabičce - DOPORUČENÝ BALÍČEK.

Nabízím i možnost levnějšího zaslání balíku DO BALÍKOVNY (za 90,-Kč) nebo DO ZÁSILKOVNY (za 99,-Kč),  - cenu upravím po přijetí objednávky (je třeba najít a vybrat si buď z odkazu https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu nebo https://www.zasilkovna.cz/pobocky výdejní místo, kam chcete zboží doručit, uvést do poznámky k objednávce jeho název a adresu, dále svoje telefonní číslo a e-mail).

Přesná cena poštovného se může měnit v závislosti na množství objednaného zboží, způsobu zabalení a aktuálního ceníku služeb České pošty a Zásilkovny. Objednávku zasílám po připsání platby na účet. Při nákupu více kusů nebo druhů zboží účtuji samozřejmě jedno poštovné. Po domluvě je možný i osobní odběr zdarma.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.