cz

Klardzana

Klardzana
Novinky/sdělení:
28.10.2022 20:39:44
Zboží zasíláme i přes Zásilkovnu. Poštovné je v tomto případě 80 Kč. Pokud o to máte zájem, napište do poznámky spolu s výběrem výdejního místa. 
Další novinky...

Jmenuji se Klára Anna Mocová a pod značkou KlarDzana tvořím od roku 2011 šperky z polymerových hmot a českých skleněných korálků. 

Své šperky se snažím vyrábět ve všech barvách a respektuji přitom barevné ladění podle typologie jaro - léto - podzim - zima. Vytvářím šperky takřka pro všechny věkové kategorie - nosí je malé holčičky, studentky, ženy středního věku i babičky. 
Některé šperky nabízím jako soupravy, ale obvykle je mohu po domluvě rozdělit např. na náušnice a náhrdelník. Respektuji, že každá žena je zvyklá nosit něco jiného a nenutím zákaznice ke koupi celé soupravy, pokud by ji v kompletu neužily. 

Zboží odesílám nejčastěji v bublinkové obálce do 2 dnů od obdržení platby. kromě České pošty lze zvolit také Zásilkovnu a domluvit se na pobočce, na kterou balíček odešlu. Dále je možné osobní vyzvednutí bez poštovného v Praze 8 - na Střížkově nebo v Praze 6 - Dejvicích. V případě zájmu mě kontaktujte vnitřní poštou a domluvíme se. 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.