cz

Kateřina N.

Kateřina N.

Jmenuji se Kateřina Nováková. Žiji a své výrobky tvořím v Popůvkách u Brna. Jsem normálně zaměstnaná a tak veškeré mé výrobky vznikají v odpoledních hodiných, o víkendech, o dovolené......  :-)

 Vítejte v mém obchůdku, kde můžete vidět a zakoupit:

Patchworkové výrobky - a to převážně polštáře a deky-přehozy v různách rozměrech. Většina výrobků, které tu prezentuji už mají svého majitele. Ale, to není vůbec problém! Protože vám velmi podobný ušiji znovu. Vidím v tom i výhodu. Jednak si můžete udělat o výrobku představu a potom (a to je dle mého hodně důležité), můžete si zvolit rozměr dle vašich představ, případně barevnou odlišnost. Doba dodání se pohybuje kolem 3-4 týdnů. V případě většího množství objednávek a předvánočního času se tato doba může prodloužit. Není ale problém mě kontaktovat a domluvit se konkrétně dle vašeho přání.

Patchworkové polštáře dodávám kompletně i s výplní. Zapínání mám řešeno na suchý zip. Povlak doporučuji prát v ruce a žehlit opatrně dle potřeby. Deky můžete prát v pračce, nejlépe na 30°C. Do pračky je vhodné (pro jistotu) vložit 1-2 ubrousky na jímání barvy. (DM drogerie). Po vyprání můžete deku přehodit přes sušák či pověsit. Již není potřeba žehlit. Všechny patchworkové deky, které jsem ušila a šly do světa, byly vyprané  v pračce.

Keramika v plechovém stylu

Malované sklo a porcelán

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.