cz

JIHA Design

JIHA Design
Novinky/sdělení:
10.7.2020 15:55:36
Během prázdnin nepřijímám objednávky. Vyjímečně mohu objednávku přijmout, budu-li mít zboží již vyrobené a budu-li doma. Děkuji za pochopení. Hezké pr...
Další novinky...

Jmenuju se Hanka Jirchářová a tvořím originální šperky. Doufám, že Vás moje práce zaujme.

Na tomto portálu potvor.cz jsem nově zaregistrovaná, avšak v dalším z portálů zabývající se ruční tvorbou jsem již známá několik let. Mám řadu spokojených zákazníků a zákaznic, kteří se ke mně vrací a to mi dělá velkou radost.

Pořád zkouším a učím se nové techniky. Začínala jsem u šitých šperků z korálků a gizmo techniky(šperky z drátků). Pak mě oslovil quilling(papírové umění), pak jsem začala tvořit z PET plastických hmot a nyní vyrábím šperky z křišťálové pryskyřice.

Polygonní ilustrace kreslím v grafickém programu Inkscape a fotky upravuji v GIMPU.

V budoucnu bych ráda zabrouzdala do vod tepané krajky a ráda bych se také věnovala navrhování a výrobě šperků z drahých kovů. Jsem vystudovaná zubní technička s několikaletou praxí, takže mám k této technice velmi blízko.

Budu ráda za Vaše názory, Vaše tipy, připomínky.

Žádám mé zákazníky a zákaznice, aby nejednaly s mými šperky, fotografiemi, obrázky (grafickými ilustracemi) atd. v rozporu s platnými právními předpisy, které se vztahují k autorské tvorbě. Zejména nesmí docházet k porušování duševního vlastnictví (autorský zákon, ochranné známky, označení původu, nelegální napodobeniny autorských děl apod). Děkuji.

Hledáte brož, náušničky, přívěsek s motivem zvířátka, Které nemám v nabídce? Napište mi, jaký motiv zvířátka byste chtěli. Já ho nakreslím a vyrobím šperky s tímto motivem:-)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.