cz

Jarmilka M

Jarmilka M

MALOVANÉ OZDOBY

Vítám Vás v mém malovaném koutku. Těší mě se s Vámi podělit o své barevné dojmy.

MALOVANÉ OZDOBY

Jedná se o drobné dekorace –

   MAGNETKY,

   ZÁVĚSY (oboustranná malba, dírka na zavěšení) a

   další drobnosti (houpací hračky, stojánky, malované a dřevěné šperky, betlémy...).

Vše maluji podle vlastních nápadů a návrhů, takže všechny tvary a náměty jsou originální. Všechny ozdoby vyrábím a maluji ručně.

Většinou zde v nabídce uvádím MAGNETKY, ovšem pokud byste daný motiv chtěli „jinak" (jako závěs například), neváhejte mě kontaktovat, ve většině případů je též k dispozici.

Zároveň, pokud zde nemůžete najít ten „svůj motiv", prosím kontaktujte mne, nabídka zde zdaleka nezahrnuje kompletní sortiment z mé palety.

 

A JEŠTĚ KOUSEK O MĚ

Inspiraci hledám a potkávám všude, kudy procházím.. Těší mě pozorovat barevnost okolí, efekty světel a stínů, barevné kombinace a kompozice...

Malování se věnuji už od školních let. Jako samouk a individualista neustále hledám a nacházím způsoby a prostředky, jak „hru barev a světla" kolem sebe „vybarvit" co možná nejlépe.

Inspiraci nacházím převážně v bohatství přírody (kouzlo květů, barevnost motýlů, síla a tajemnost zvířat, scenérie slunce a mraků, kolorit ročních období, zrcadlení vody, modrá paleta oblohy...).

 

Tak ještě jednou vítejte a nakoukněte...

 

Doprava: drobné dekorace zasílám doporučeným dopisem, menší obrazy doporučeným balíkem. Vždy pečlivě zabalené (ve fólii, v bublince, v kartonu..).

Fakturu zasílám na požádání (uveďte v objednávce).

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.