cz

Jajinka

Jajinka

Co u mě najdete?

Šité šperky - jsou tvořeny časově náročnou technikou šitého šperku (beadweaving) a korálkové výšivky (bead embroidery). Tyto šperky vznikají spojováním malinkatých korálků pomocí speciální korálkovací nitě. Výroba jednoho náhrdelník trvá mnoho hodin. V mém případě, jelikož tvořím pouze ve volných chvílích, několik dní. K výrobě šperků z korálků používám výhradně kvalitní japonský rokajl TOHO, občas českou PRECIOSU.

Přestože se snažím šít s maximální pečlivostí, člověk nikdy neví, co se stane. Pokud by se Vám šitý šperk rozpáral, či jinak poničil, nebojte se ozvat, většinou jde bez problému opravit. Oprava poškození vzniklého nevhodným zacházením nebo skladováním může být zpoplatněna.

Swarovski rivoli: komponenty pro swarovski rivoli používám výhradně ze rhodia (drahý kov stříbřitě bílé barvy) - tento materiál nečerná, má dlouhodobou životnost a je vhodný i pro alergiky.

 

Pokud se Vám nějaký šperk líbí, ale máte zájem o jinou barevnou kombinaci, napište mi. Určitě něco vymyslíme! Zakázková výroba možná po dohodě!

Poštovné: V případě, že nakoupíte více kusů, platíte pouze jedno poštovné.

V případě zájmu o zaslání zboží do zahraničí nebo platbu prostřednictvím paypal mě prosím kontaktujte vnitřní poštou.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.