cz

Galhol

Galhol
Novinky/sdělení:
29.5.2023 11:43:19
DOVOLENÁ 2.-11.června 2023
Další novinky...

Dobrý den.

V našem obchůdku si můžete zakoupit materiál na tvoření šperků, různé bižuterní komponenty, minerály, sklo a propriety na fusing. Je zde v nabídce většinou kusové zboží a nebo také totéž ve větším výhodnějším balení.
Máte-li nějaké speciální požadavky k objednávce,
napište to prosím přímo do poznámky u objednávky. Děkujeme

Platbu za objednávku prosím posílejte na číslo účtu

ČSOB 579689803/0300

VS je číslo objednávky

Pro slovenské a zahraniční zákazníky máme zřízený eurový účet
Fio banky, pro slovneské zákazníky bez poplatků.

Přiobjednání zboží: Pokud jste již objednali zboží a rádi by jste neodeslanou objednávku ještě doplnili o jiné zboží, stačí učinit druhou objednávku a do poznámky u objednávky napsat žádost o spojení s objednávkou číslo ........ Minimální cena každé objednávky či přiobjednávky je 100kč

Zboží odesíláme do 5 pracovních dnů

od připsání platby na náš účet.

Obvykle nyní v pondělky a středy.

Příkazy k úhradě po špatných zkušenostech bohužel nemůžeme akceptovat.

Fakturu vystavujeme automaticky v elektronické podobě po připsání Vaší platby na náš účet. Můžete ji vidět u Vaší objednávky či si ji vytisknout. V případě požadavku zaslání tištěné faktury od nás v balíčku se zbožím, toto prosím napiště před odesláním objednávky do poznámky u objednávky.

Pokud jste zde nenašli Vámi požadované zboží, můžete nám napsat vnitřní poštou a my se rádi pokusíme pro Vás toto zboží objednat.

U bižuterních komponentů 10 a více kusů je zboží Váženo, tolerance (+-5%).

U hodinových strojků doporučujeme přiobjednat baterii. Hodinky jsou dodávány sice s baterií, ale ta se může během času skladování u nás vybít.

Jelikož většinu zboží v tomto obchodě dovážíme ze zahraničí, ceny jednotlivých položek se mohou mírně měnit podle aktuálního kurzu různých světových měn. Proto neváhejte a pokud zde uvidíte zboží za pro vás příznivou cenu, kupte ihned, protože s příští dodávkou se může cena trochu navýšit. Často nakupujeme také zboží v akcích za velmi výhodnou cenu (u nás v obchodě pak zejména odražena v kategorii "Kdo šetří, má za 3!"), využijte toho, protože akce se už znovu opakovat nemusí.

Tak tohle je horká novinka! Od zítřka se mnou budou balit objednávky tyto dvě brilantní pomocnice...:) Jak se vám líbí...?

Srdečně vás zvu taktéž do mého obchůdku s autorskými šperky

Galholka

Pokud nakoupíte zároveň v mém obchodě s autorskými šperky, platíte samozřejmě pouze jedno poštovné. Prosím připište mi k objednávkám žádost o spojení druhé objednávky s číslem. Děkuji.

Fotky jsou náš majetek. Kopírování je porušením zákona o ochraně autorských práv

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.