cz

FELLY

FELLY


Značka FELLY, lépe Kabelky FELLY je nová, mladá, perspektivní značka, pod kterou vznikají převážně dámské módní kabelky a batohy.


Jmenuji se Kateřina  a jsem tvůrčí, výrobní, produktivní a komunikativní člověk. Každý návrh kabelky, tvorba střihu, výběr materiálu, samotná výroba od nastříhání až po zanýtování posledního nýtu je mou vášní :-).


Moje výroba je založena především na poctivě odvedené práci s použitím kvalitních materiálů. Každý dokončený výrobek má v sobě několik hodin práce, radosti, nervů a spokojenosti na závěr.


Nenabízím nadité sklady zbožím. Každá kabelka či batoh byli vyrobeny pouze po jednom kuse a každý další kus je na objednávku, jejíž vyhotovení trvá asi 14 dnů. Každou objednávku vnímám jako závazek vůči zákazníkově důvěře ke mě a vypracovávám ji velmi pečlivě, důsledně a láskyplně. Hotový výrobek pohladím a úhledně zabalený odesílám zákazníkovi.


K výrobě používáme vysoce kvalitní syntetickou kůži, která je testována metodou Martindale, což je testování mechanické otěruvzdornosti materiálu. Každá použitá syntetická kůže pro výrobu kabelky nebo batohu musí splňovat vysoký stupeň otěruvzdornosti, což je více než    50 000 cyklů Martindale. Materiály s takto vysokou otěruvzdorností se užívají převážně v kancelářích a hotelích, kde jsou silně zatěžovány.


Šiji těmi nejlepšími čalounickými nitěmi německé značky AMANN. AMANN vyrábí šicí nitě pro nejvyšší nároky a vyvíjí ideje pro švy, které dodávají výrobkům ještě větší efektivitu, komfort, jistotou a krásu.


Kovy, které používám, jsou exportovány z několika desítek zemí světa.


Pro mé zákazníky jen to nejlepší

Vaše Kateřina
Kabelky FELLY

 

 

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.