cz

Dracek89

Dracek89
Novinky/sdělení:
15.8.2019 12:56:34
Opět přijímáme objednávky :-)
Další novinky...

Jsem kutil všeho druhu :) Už odmalička mě děsila představa stereotypní práce v kanceláři a tak jsem i přes četné protesty a občasné klepání si na čelo mých blízkých šla vlastní podnikatelskou cestou. Díky tomu je každý můj pracovní den naprosto jiný. Před pár lety mě pohltilo tvoření z fima, díky kterému jsem na malé i větší okamžiky mohla hodit všechny starosti za hlavu. Dnes je mou velkou starostí děnně vymýšlet nové a nové nápady, jak se jeho pomocí uživit :-) 

Více se o mne můžete dozvědět zde:

http://www.potvor.cz/potvorland/vase-medailony-3/dracek89-a-jeji-valentynske-silenstvi-1060.html

V případě že v mém prodaném zboží naleznete nějakou věcičku o kterou byste měli zájem a již ji vystavenou nemám, stačí mi dát vědět vnitřní poštou a mohu vám ji na zakázku vyrobit :o) Stejně tak jakékoliv vaše nápady na přání ;o)

Některé výrobky vyrábím opakovaně, tak se mohou nepatrně lišit v detailech .... Smějící se

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Doprava:

Většinu zboží po objednání dovyrábím (díky špatným zkušenostem) až po obdržení platby na účet. Balíčky tedy zasílám doporučeně nejpozději do týdne po obdržení platby. Pokud byste na balíček spěchali kontaktujte mě vnitřní poštou a určitě se nějak domluvíme ;-) Zboží balím do bublinkové folie a krabiček.

Poštovné:

Při nákupu více výrobků, platíte jen jedno poštovné ;)

V případě zakoupení více výrobků, se může stát, že Vám poštovné navýším na 100,- při objednávkách nad 700,-, kdy objednávky odesílám jako pojištěné balíčky do ruky. V případě navýšení poštovného budete o této skutečnosti informování při potvrzení objednávky.

Osobní převzetí:

Je možné pouze na zrovna probíhajících jarmarcích, kterých se účastním. (Sledujte mou nástěnku.)

 

A pozor... 

Při nákupu 3 párů náušnic - POŠTOVNÉ ZDARMA (neplatí v prosinci !!!)

(v případě, že objednávka nebude obsahovat žádné příbory, či jiné těžší povětšinou kuchyňské zboží a konečná cena objednávky bez poštovného bude minimálně 300,-)

 

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.