cz

Cloe

Cloe
Novinky/sdělení:
25.6.2023 11:24:49
od úterý 27.6.2023 nebudou odesílány objednávk z důvodu dovolené až do půlky července. děkuji za pochopení
Další novinky...

Od pradávna se říká, že v jednoduchosti je krása....

Všechny šperky jsou bižuterie, nikoliv šterlingové stříbro či zlato a je třeba se k nim i tak chovat. 

Zboží je posíláno v bublinkové obálce s pojištěním proti ztrátě a odesílám vše nejpozději do 3 dnů od přijetí platby, většinou však v pondělí a středu, vyjímečně v pátek. O odeslání vám přijde zpráva na mail. Pohlídejte si prosím potom zásilku. V případě, že vám do 5ti dnů nepřijde potvrzení do schránky o zásilce (nebo pošťačka nedoručí), je třeba abyste mě ihned kontaktovali.

Reklamace: Může se stát, že si třeba přesně nepředstavíte velikost nebo prostě se vám najednou přestane zboží líbit. I to se může stát. Nebojte, ze zákona máte nárok na vrácení bez udání důvodu do 14 dní. Zboží zašlete v balení, ve kterém Vám přišlo a do průvodního dopisu napište číslo účtu, na který chcete částku za zboží vrátit (složenkou nevracím). Vrací se peníze pouze za zboží, pokud není nijak poškozené. Za poštovné peníze nevracíme. Je to nevýhoda nákupu přes internet, ale já věřím, že se Vám bude zboží líbit a nebudete mít důvody k vrácení.

přeji krásný den

Nové sdělení: díky nespolehlivým nakupujícím, kterých přibylo v poslední době v mých obchůdkách, zboží nepřebírali a neplatili, sem musela zrušit zasílání na dobírku. Moc se omlouvám všem, kteří takto využívali služby a děkuji za pochopení. 

Novinky pro rok 2014: jsem prý povinna své zákazníky informovat o obchodních podmínkách. Tak tady jsou, platí pro všechny eshopy. Budu se i nadále snažit udělat maximum pro spokojenost svých zákazníků a akceptuji vrácení zboží pouze do 14 dnů od převzetí.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.