cz

Bertulka

Bertulka
Novinky/sdělení:
31.10.2021 11:02:45
Po hoooodne dlouhé době přidáno pár nových věcí
Další novinky...

Ahoj všem - dobrý den - byla jsem přesvědčena kamarádkami a kamarády a trošku i rodinou, že nemám otálet a vystavit zde svoje výtvory .... no, uvidíme jak to vidí ostatní.

Od dětství jsem byla vedena babičkami k ručním pracem. Jako malou mně bavilo háčkovat šaty s obrovsky širokou sukní pro moje panenky a šály pro dědečka, který byl tak milující, že ty mé kousavé, krátké a úzké výtvory nosil. Tedy nebo to aspoň předstíral, když jsem u něho trávila volný čas.Líbající Pak přišla doba pletených svetrů, kabátků, čepic a šál, k tomu ještě šití všeho druhu, ale jen pro sebe. 

Po delší odmlce, kdy jsem všechno toto hodila za hlavu a věnovala se jiným věcem, jsem se, s narozením dcerky mé kamarádky, vrátila k háčkování. To se mi nějak stalo osudným a mé zbývající záliby - jako malování na textil a pletení z pedigu a papíru - šly opět stranou. Proto jsem se rozhodla vystavit zde pár svých výtvorů, které jsem schopna - v případě zájmu - vyrobit na přání v jakékoliv barvě a velikosti. 

Háčkuji tedy čepičky, šály, šátky nejen pro děti, ale i pro dospělé, občas nějaké hračky, velikonoční vajíčka a ráda bych vyzkoušela i vánoční ozdoby, ale to vše časem. Usmívající se

Iva.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.