cz

andoriel

andoriel

Vítám Vás. Posaďte se, udělejte si pohodlí a klidně si dejte kávu, čaj nebo cokoli jiného.

Nejdřív dovolte, abych se trochu představila: andoriel – přezdívka má. Už na ni slyším lépe, než na svoje civilní jméno Alena.

Pokud jste se už někdy s takovou přezdívkou setkali a bylo to něco kolem ručních prací, spolupráce s Nedoklubkem nebo psaní vědecko-fantastických povídek, pak mne znáte Mrkající

Pro ty ostatní, kteří na mě narazili náhodou: jsem trochu trhlá optimistka, která si čekání na svého mimozemšťana krátí šmodrcháním a psaním. Miluji svoji rodinu, vesmír, psy, les, vodopády všeho druhu, sluníčko, déšť, víno a hořící svíčky.

Z ručních prací mám nejraději háčkování, protože se dá vzít všude s sebou. Ale někdy si od něj potřebuji odpočinout u pletení a hraní si s korálky.

Háčkuji většinou ze Sněhurky, je krásně měkká a bílá je opravdu bílá. Dečky před odesláním do světa peru a žehlím a vyprávím jim, jak se budou mít „ve službě" dobře Usmívající se

Věci pro děti jsou pletené převážně z příze Ája. Používám ji už několik let i na oblečení pro předčasně narozené děti.

Ruční práce jsou pro mě zábavou, způsobem relaxace a místem, kde se nejlépe třídí myšlenky.

Děkuji, pokud jste dočetli až sem, a přeji krásný zbytek dne či noci.

 

Při objednávce nad 300,- Kč přikládám malý dáreček Mrkající

 

Zboží zasílám doporučeně poštou v bublinkové obálce. V Praze je možné zboží předat osobně. V tom případě samozřejmě neplatíte poštovné.

A ještě lépe a raději  - teď můžeme využívat i Zásilkovnu Smějící se

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.