cz

Abatyka

Abatyka
Novinky/sdělení:
7.1.2018 11:23:09
Vážené zákaznice, v termínu 9. - 20. 1. budu na dovolené, mimo dosah internetu, vše vyřídím hned po návratu. Děkuji za pochopení, krásné dny. Abatyka
Další novinky...

Vítejte u Abatyky!

Značku Abatyka jsem založila v roce 2003, od počátku je mou snahou vytvářet originální, pohodlnou módu, ve které se bude zákazník dobře cítit a která bude přispívat k pohodě každého dne.

Výrobky z dílny Abatyka jsou ušité z přírodních látek, převažuje bavlna a len, které vybírám s velkou pečlivostí. Často již při prvním pohledu na látku vidím budoucí výrobek.

Po ušití následuje řemeslné zpracování oděvů batikou a malbou na textil, případně potiskem. Všechny střihy a vzory jsou mé vlastní, autorské. Používám kvalitní barvy, které snesou i praní v pračce.

Převažuje dámská móda, ale opomenuti nezůstávají ani muži a děti.

Modely Abatyka jsou ležérní a nabízejí širokou škálu velikostí, haleny si u nás bez problénů vyberou i ženy s objemem 140 cm, do pelerín se vejde úplně každý.

Většinu modelů lze objednat i v jiné velikosti nebo jiném barevném provedení. Také je možné a vítané nechat si ušít model na míru. Drobné úpravy mají u nás zákaznice už v ceně.

Trička se velmi rychle prodávají na jarmarcích, v případě Vašeho zájmu pište předem vnitřní poštou, mohu nabídnout víc možností, nestíháme vše nafotit:-).

Přeju příjemné pokoukání a jsem k dispozici pro zodpovězení všech dotazů.

Obchodní podmínky: Zakoupené a dosud nepoužité zboží je možné vrátit zpět do 14 dnů od doručení. V takovém případě prosím o zprávu předem.

 
 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.