cz

DEKORAČNÍ POLŠTÁŘ SE - SYMBOLY VÍRY

4 800,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
300,- Kč

Popis

POLŠTÁŘ JE VYŠÍVANÝ NA BAVLNĚNÉ KANAVĚ, BAVLNKAMI PLUS VISKOZOVOU LESKLOU VYŠÍVACÍ PŘÍZÍ.NENÍ SEŠÍVANÝ ALE SHÁČKOVANÝ A PO CELÉM OBVODU OBHÁČKOVANÝ BAVLNĚNOU PERLOVKOU. NA SPODNÍ STRANĚ POLŠTÁŘE JE RUČNĚ VŠITÝ SUCHÝ ZIP.

RŮZNÝCH POLŠTÁŘŮ MÁM VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ KTERÉ NEMÁM V PRODEJI. KDYŽ BUDETE MÍT ZÁJEM O JINÉ POLŠTÁŘE I S DĚTSKÝMI MOTIVY NAPIŠTE MI POŠLU NABÍDKU.

NĚCO O SYMBOLECH VÍRY:

ZAPRVÉ KOTVA,MŮŽE BÝT SYMBOLEM,TO PROTO ABYCHOM BYLI PEVNĚ ZAKOTVENI V PÁNU JEŽÍŠI KRISTU A NESTROSKOTALI VE VÍŘE. ZADRUHÉ OHEŇ NEBOLI PLAMEN (PLAMÍNEK) MŮŽE SYMBOLIZOVAT LÁSKU AGAPÉ. BŮH JE LÁSKA A LÁSKA ZAHÁNÍ STRACH. V PÍSMU SVATÉM JE NAPSÁNO, KDYŽ PÁN JEŽÍŠ VSTAL Z MRTVÝCH A NEŽ BYL VZAT KE SVÉMU NEBESKÉMU OTCI DO NEBES. ŘEKL ABY OČEKÁVALI NA POTĚŠITELE DUCHA SVATÉHO, KTERÉHO POŠLE. A KDYŽ BYLI VĚŘÍCÍ SHROMÁŽDĚNI V HORNÍ DVORANĚ SESTOUPIL NA VŠECHNY OČEKÁVAJÍCÍ V PODOBĚ OHNIVÝCH JAZYKŮ KTERÉ SPOČINULI NAD JEJICH HLAVAMI A BYLI VŠICHNI NAPLNĚNI DUCHEM SVATÝM. TAKÉ JIM ŘEKL,ABY OČEKÁVALI ŽE ZNOVU PŘÍJDE PRO SVOJI MILOVANOU NEVĚSTU, CÍRKEV A VEZME SI JÍ NA SVATBU KTERÁ JE PŘIPRAVENA PRO TY KDO TOMU,UVĚŘÍ TA CHVÍLE JE TU, PRÁVĚ V DNEŠNÍ DOBĚ,BUDE BRZY CÍRKEV VYTRŽENA DO NEBES A SNÍ I DUCH SVATÝ. PAK ZAHALÍ SVĚT TAKOVÁ DUCHOVNÍ TEMNOTA JAKÁ TU NIKDY NEBYLA A JIŽ NEBUDE VÍCE.

JEDINÁ PRAVDA KTEROU NADEVŠE MILUJI, DAVÁ MÉMU ŽIVOTU SMYSL A CÍL. JE V NÁMĚTECH TĚCHTO PÍSNÍ; PLNvPBlaZeot5lYNaqMtgx0HZdcoRgqQR4 //sergej.krestan.sk/

https://youtu.be/Qpz6KMKlFdY   

https://youtu.be/KqcPT1_I5A8?si=C0Hv5eLXA1E5ohTF

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.