cz

Thais

Thais
Novinky/sdělení:
7.12.2014 21:22:20
Vánoční objednávky přijímám do středy 10.12. U pozdějších objednávek už nemůžu zaručit doručení do Vánoc. Děkuji za pochopení. Thais
Další novinky...

Vítejte v mém obchůdku!

Pro začátek se trochu představím - jmenuji se Dana a studuju na VŠ zootechniku. Vyrábím šperky a doplňky - nejraději šperky z křišťálové pryskyřice, ale trochu i z fima, korálků, látek, plstě, peříček... Zkrátka z toho, co mi přijde pod ruku a inspiruje mě. Ať se Vám u mě v obchůdku zalíbí Mrkající

Něco málo k mým šperkům:

Šperky Vám můžu upravit podle přání (jiná barva motivu, jiné lůžko nebo jiná velikost lůžka). Pro alergiky můžu za malý příplatek afroháčky ve stříbrné barvě vyměnit za antialergenní. Aby vám šperky déle vydržely, tak si je určitě sundavejte na koupání. Lepší je sundavat i na noc. K náušnicím dávám zarážky proti ztrátě.

Vyrábím i na přání (přívěsky, zrcátka, naušnice, manžetové knoflíčky, lékovky...), stačí si vybrat lůžko dle nabídky a kontaktovat mě přes zprávy.

Odeslání:

Balíčky odesílám doporučeně, bezpečně zabalené v bublinkové fólii a bublinkové obálce. Po zaplacení do 4 dnů (není li u zboží udané jiné časové rozhraní).

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.