cz

Šperk Jitka

Šperk Jitka
Novinky/sdělení:
8.11.2020 20:09:30
Budete-li chtít zaslat zboží do ZÁSILKOVNY s osobním vyzvednutím, napište tuto informaci do poznámky k objednávce spolu s uvedením výdejního místa ZÁS...
Další novinky...

Jmenuji se Jitka Slavíková

a vystudovala jsem Střední uměleckoprůmyslovou školu sklářskou v Železném Brodě. Pracovala jsem s materiály jako je sklo, keramika, kov, dřevo. Nejen díky svému uměleckému vzdělání vím, že kromě věcí, které k životu potřebujeme, si občas potřebujeme také udělat radost. Začala jsem tudíž vyrábět drobnosti, které snad mohou radost udělat. Co mě k tomu vedlo?

Mám dvě velké vášně. Jednou z nich je lezení po skalách a druhá cínování. Stejnou svobodu, jakou pociťuji ve skalní stěně, mám i při tvorbě šperků – naprosto mě pohltí a to je ta správná esence, bez které by se dílo nezdařilo. Cínování dává nekonečně mnoho možností a je naprosto nevyčerpatelnou studnicí nápadů. Dává mému životu další rozměr, jak se realizovat. Často si ze skal vozím kamínky, které zpracovávám do šperků. Mám tyto dvě činnosti nesmírně provázané. Skalami jsem naprosto fascinována, přestože se mi málem staly osudnými. A právě během té doby, kdy jsem se dávala namáhavě a zdlouhavě do pořádku, jsem objevila cínování, které mě velmi ovlivnilo a které mi velmi pomáhalo. Vůbec mě během mé dlouhé rekonvalescence potkalo spoustu zajímavého - založila Občanské sdružení HOROLEZCI KOLÍNSKA - horokolin.cz, které vzniklo pro záchranu Skály u Kohoutova mlýna a následně iniciovala výstavbu lezecké stěny v Kolíně. Prostě proto, že lezení je tak přirozená záležitost.....

Šperky, které vyrábím, jsou autorské. Jedná se o ruční práci z přírodních materiálů a každý kousek je originál. Každý má svůj příběh, který mě inspiroval, a každý je tvořen s nadšením a láskou. Proto věřím, že má své místo na světě a díky své energii si najde svého hrdého majitele.

Pokud budete mít zájem o šperk na zakázku, můžete mě kontaktovat, ráda vyhovím vašim přáním, jestliže to bude v mých možnostech.

Přivezete-li si z dovolené kamínek nebo větší kámen, mohu Vám z něj vytvořit šperk či těžítko. Vždy ve Vás vyvolá vzpomínku na Vaše cestování.

 

Upozornění: vyhněte se aplikaci toaletních vod a parfémů přes cínové šperky a minerály. Není vhodné se s cínovými šperky koupat. Dekorativní a užitkové předměty nevkládejte do myčky. Šperky doporučuji, přestože cínovaný šperk má všeobecně dlouhou životnost, občas ošetřit antioxidačním olejem.

Kameny podle znamení zvěrokruhu: Kameny mají velkou moc, pro někoho třeba i ve spojení se znameními. Najděte si ten svůj.

Způsob dopravy:

U zásilek přesahujících hodnotu 500 Kč se s ohledem na objednávku mění výše poštovného.

Na dobírku neposílám !!! 

Zásilky do 500 Kč zasílám jako doporučené psaní s poštovným 40 Kč. Nad 500 Kč zasílám jako cenné psaní za 60-100 Kč, dle ceny zásilky, tyto zásilky jsou vždy pojištěny na celou hodnotu obsahu. Šperky jsou baleny v pevných dárkových krabičkách, v bublinkové folii. Možný je i osobní odběr v Kolíně.

Obchodní podmínky: 

Zboží můžete vrátit do 14-ti dnů v původním balení včetně faktury. Nesmí být poškozené a nošené. 

O vrácení zboží mě předem informujte, neohlášené zásilky nebudu přebírat! Po přijetí nepoškozené a originálně balené zásilky vám budou vráceny peníze za zboží na Váš účet. Zboží vyráběné na zakázku zpět nepřijímám. Vrátí- li se zboží poškozené, evidentně nošené a jinak znehodnocené, bude z ceny odečtena její poměrná část. Děkuji za pochopení.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.