cz

kudllinka

kudllinka

zablokovano 1.12.2013 - na přání prodejce

Vítejte, koukejte, kochejte, vybírejte. Vše zde se nacházející je pro Vás, určeno pro Vaše potěšení a Vaši radost.

Najdete zde věci rozmanité a ještě rozmanitější. Trochu extravagantní, trochu netradiční, věci menší i velké (zvláště náušnice).

Něco málo o mě

Mé jméno je Radka Bystřická (to abyste věděli s kým máte tu čest) a již nějakou dobu se výrobě bižuterie věnuji. Tvorba šperků je pro mě relaxace, ale také práce, do každého kousku dávám to nejlepší ze svého umu a estetického cítění. Jsem srdcem matematik a technik a preciznost těchto oborů se odráží také v mém přístupu k tvorbě a výrobě. Každý kousek je můj malý objev a já Vás zvu, abyste je objevili také.

Šperky na přání a úpravy

Případné úpravy nebo výroba na přání je možná. Pokud se Vám líbí co dělám a jak to dělám, nebo chcete jinou barvu, nebo chcete něco podobného, ale ne přímo to co je v nabídce, nebo kombinaci dvou a více výrobků, nebo pokud máte vlastní nápad a nemáte nástroje a materiál na realizaci, neváhejte se na mě obrátit!

U náušnic mohu vyměnit základní háček za háček z chirurgické oceli (počítejte +10Kč na pár) nebo ze stříbra (potom počítejte za navýšení o 35Kč). O jakékoliv výměně mě informujte do zprávy k objednávce a určitě se domluvíme.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.