cz

krajinel

krajinel

Srdečně Vás zdravím

a jsem ráda, že jste navštívili můj obchůdek. Zaměřuji se zde na tvorbu šperků z drátů chirurgické oceli v kombinaci s minerály nebo skleněnými korálky a šperků cínovaných - tzv.tiffany technikou. Při výrobě šperků používám především intuitivní techniku tepané krajky. Dále u mě uvidíte prvky wire-wrappingu a klasické drátování. Většina kousků, až na jednodušší náušnice, jsou jedinečné a neopakovatelné originály.

Tvoření je součástí života každé ženy již z naší vrozené podstaty. Z nás přichází život, dáváme tvar a dech i věcem neživým. Je to dar. A tak jej hodlám plně využít. Bude mi ctí, když se stanete jako zákazník součástí toho procesu, nebo se jen potěšíte pohledem.

 

Chirurgická ocel je materiál používaný mimo jiné ve zdravotnictví. Je vhodná i pro zákazníky se špatnou snášenlivostí kovů. Velmi kvalitní materiál, který nevyvolává alergické reakce, je stálobarevný, pevný, dobře snáší i vlhkost, nereaguje s potem.

Pokud by Vás zaujalo něco z prodaného zboží, napište mi a ráda pro Vás vytvořím něco velmi podobného, ale ne naprosto stejného. U některých šperků je možno také požádat o jiné kamínky či korálky.

Vyrobeno v nekuřáckém prostředí.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.