cz

Dama

Dama

Perník a já, úžasná kombinace, dělat a vytvářet něco, co vás baví, co se líbí a co se kupuje, dělá radost nejen mě, ale i těm, kteří si perník u mne koupí. Ve svém volném čase se věnuji tvorbě a hlavně  zdobení perníčků. 

Perníčky peču jedlé. Perníčkům se věnuji od doby, kdy jsem se přestala vzdělávat v oboru právo, což je asi zhruba 10 let) - to je i mé hlavní zaměstnání,  mám dostatek času se tedy věnovat svému koníčku - perníčkům. Tuto činnost jsem zcela zlegalizovala, tedy jsem profesionál.

Mám vždy radost, když se mé perníčky nejen líbí, ale putují i k někomu, komu udělají radost. 

Udělejte si čas, shledněte perníčky,  snad vás potěší i bez objednání; pokud i objednáte budet to příjemné pro mne a ve finále i pro vás. 

 

SLOŽENÍ perníčků:

hladká mouka, med, vejce, cukr, tuk - Hera, perníkové koření (složeno z: anýz, fenykl, badyán, skořice, hřebíček muškát), soda

Náplně: povidla, ořechy, 

cukrová hmota: cukr, bílek, běloba,

barvy růžová - E129, žlutá, zelená, oranžová, modrá a červená- E104, E122, E406, E330, E 202,

Alergeny:

vejce - alergen č. 3

ořechy a mandle (skořápkové plody) - alergen č. 8

hladká mouka - alergen č. 1

Použité právní normy (zákony, instrukce, vyhlášky atp.)

vyhl. 113/2005 Sb., ve znění ozdějších předpisů

- § 8 Údaje o složkách potravin

s odkazem na směrnici 1169/11| EU čl. 21 - č. alergenů v seznamu

Doprava:

Zásilkovna preferuji, pokud napíšete, že chcete zásilkovnu, bude částka od 70 Kč do 120 Kč. - částku vždy upravím ve faktuře. 

Česká pošta: DR - balík do ruky, NP - balík na poštu, dále doporučená pošta. Cenově rozlišeno. Balík na dobírku - nabízím také. Po sdělení, jakým způsobem preferujete dopravu, navýším, či ponížím stanovenou částku, a to u objednávky. Totéž u váhy zasílaných perníků. Perníky balím do papírové hmoty oddělené od perníků folií, která je určena pro styk s potravinou. Jako křehké zasílat netřeba - zabalení snese i hrubší zacházení České pošty se zásilkami.

Trvanlivost: 

balené perníky

maximální trvanlivost: tři měsíce

nebalené perníky a plněné perníky

maximální trvanlivost: jeden měsíc

rozumí se od data dodání spotřebiteli

Použité právní normy (zákony, instrukce, vyhlášky atp.)

vyhl. 113/2005 Sb., ve znění ozdějších předpisů

- § 6 Datum minimální trvanlivosti a datum použitelnosti potravin

 

Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR") je společnost , která zaštiťuje tento web, dále jen "Správce".

Odkazuji na dokument správce osobních údajů nazvaný. Zásady práce s osobními údaji.

Jako nakupující, ať již registrovaný, či neregistrovaný, máte možnost se s tímto dokumentem seznámit.

Účelem zpracování osobních údajů v mém perníkovém obchůdku je:

- vyřízení Vaší objednávky.

Při objednávce jsou vyžadovány osobní údaje, které jsou nutné pro úspěšné vyřízení objednávky (jméno a adresa, kontakt).

Poskytnutí osobních údajů je tedy nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy, bez poskytnutí osobních údajů není možné objednávku učinit a ani logicky vyřídit.

Se svými dotazy a požadavky se prosím obrajte na "správce" osobnícb údajů, což je i správce webu Potvor.cz ,Zdeněk Nožička, IČO: 66818583

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.