cz

anienka

anienka
Novinky/sdělení:
19.9.2013 14:31:11
mám i slovenský účet, takže při objednávce ze Slovenska nebudete platit medzinárodní převod, ale jenom tuzemský.
Další novinky...

"Lidské tvoření se rozděluje do dvou oblastí: v jedné se uskutečňuje pod tlakem nutnosti a nazývá se prací, v druhé se realizuje jako svobodná tvorba a jmenuje se umění."
Karel Kosík

 

Jmenuji se Anka a žiju v Praze s manželem a naším synem. Vystudovala jsem fakultu elektrotechniky a informatiky v Ostravě. V studiu jsem pokračovala na ČVUT v Praze, kde jsem už zůstala.

Tvořím už od školních let, ale quillingu jsem se začala věnovat až v květnu roku 2013. Skvělou učitelkou a taky velkou inspirací mi je Jana Maiksnar.

Jinak svoje nápady čerpám ze zahraničných publikací, na které utrácím většinu "vyquillingovaných" peněz, no a samozřejmě z internetu.

Tvořím i na zakázku, takže pokud budete mít nějaké speciální přání, stačí napsat a pokud to bude v mých silách, ráda Vám přáničko vytvořím "na míru". Většinou jsem schopná koncept přání vytvořit do jednoho dne a zasílám foto ke schválení. Pokud se Vám přáničko z nějakého důvodu nelíbí, stačí říct a ja se budu snažit, aby jste byli maximálně spokojeni Usmívající se

Nejsem dobrá fotografka, ale snažím se... Slibuji, že se příští rok (t.j.2015) polepším a snad zvládnu i nějaký rychlokurz

Těším se na Vaše nákupy 

Děkuji, že respektujete moje autorské práva Mrkající

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.